Штукатурка силіконова MajsterTynk Silikonowy

Технічна картка

Повна інформація про штукатурку

Штукатурка силіконова

Штукатурка силіконова MajsterTynk Silikonowy (баранек, короїд ) призначена для виготовлення декоративних і захисних тонкошарових штукатурок зовні будівель. Створює міцний і еластичний зовнішній шар, що володіє високою стійкістю до дії погодних умов. Гідрофобність покриттю надають силіконові та силоксанові полімери. Застосування нової технології шляхом поєднання нанотехніки та високоякісних властивостей силікату значно підвищує переваги штукатурки, такі як: кращий опір до забруднень, ультрафіолетового випромінювання, дії вітру, атмосферних опадів чи коливання температур. У своєму складі продукт також має біоцид, який значно зменшує ризик виникнення біологічної агресії на нанесеній штукатурці.

Особливості штукатурки

Біоохорона

Біо захист

стійка до ультрафіолету

Стійка до ультрафіолету

водо і морозостійкий

Водостійка та морозостійка

Паропропускний

Паропропускна

еластичний

Еластична

вибір кольорів

Широкий вибір кольорів

ПІДГОТОВКА ПРОДУКТУ:

Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням весь вміст упаковки слід дуже ретельно перемішати за допомогою змішувача / низькооборотної дрилі з мішалкою до отримання однорідної консистенції. При необхідності розвести невеликою кількістю чистої води (макс. 1% обсягу упаковки). Кількість води, що додається має бути однаковим для кожної упаковки, що забезпечить однорідність кольору. 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Поверхня повинна бути міцною, рівною і сухою, без тріщин, очищеної від погіршують зчеплення матеріалів (наприклад: пил, жир, бітум) і не схильною до біологічного і хімічного ураження. Перед нанесенням силіконової штукатурки основу слід покрити силіконовою підштукатурною грунтовкою MajsterGrunt. Приготовану штукатурну масу слід нанести тонким, рівномірним шаром на підставу, використовуючи для цього гладкий полутерок з нержавіючої сталі. Потім тим же полутерком видалити надлишок штукатурки до шару завтовшки товщини зерна, що міститься в масі. Необхідну структуру слід виготовити шляхом затирання нанесеної штукатурки плоским пластиковим полутерком. Операцію затирання слід виконувати окружними рухами (баранек) і з подовгуватими горизонтальними або вертикальними (короїд) з невеликим тиском на полутерок, рівномірно по всій поверхні фасаду.

ВИКОНАВЧІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Процес підготовки, нанесення і висихання штукатурки повинен проходить в суху погоду при температурі повітря і підстави від + 5 ° C до + 25 ° C. Штукатурку не можна наносити при сильному вітрі, прямому сонячному освітленні, дощових опадах, без використання захисних споруд (захисні сітки). Ці умови слід підтримувати протягом  3 днів з моменту  нанесення штукатурки. У цей період не допустимо падіння температури нижче + 5 ° C. Час висихання штукатурки може значно зміниться при несприятливих погодних умовах, тому в цей час слід продовжити час використання захисних споруд до часу її повного висихання. Недотримання перерахованих вище вказівок або неправильна підготовка підстави може довести до виникнення стійких колірних відмінностей на поверхні штукатурки (нальоти, фарбування), в крайніх випадках привести до зниження її міцності і навіть до відшарування. Роботи на стіні, що утворює одну площину, слід зробити в один захід, без перерв, методом «мокре на мокре», використовуючи матеріал з однієї виробничої партії. Перерви в штукатурних роботах слід запланувати заздалегідь в місцях, в яких з’єднання будуть мало помітними. Не допускати виникнення місць з нерівномірно накладеної масою (потертості, зліпки), тому що ці дефекти неможливо усунути після схоплювання штукатурної маси.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Зберігати в щільно закритій упаковці в температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Захищати від надмірного нагрівання і морозу. Термін придатності суміші становить 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. 

СПОЖИВАННЯ:

Витрата залежить від якості підготовленої основи, її рівності, поглинальної здатності та досвіду працівників.З

УПАКОВКА:

Відро: 25кг.

СКЛАД:
MajsterTynk Силіконовий — це маса пластичної консистенції, що виготовляється на базі емульсії силіконової смоли та водної дисперсії стиролово-акрилової смоли з додаванням мінеральних наповнювачів, модифікуючих додатків, гідрофобізуючого засобу, пігментів та консерваторів