Штукатурка мозаїка гранітна Easy Stone

Гранітна мозаїка

Застосовується для виготовлення декоративних та захисних штукатурки з тонкого шару зовні та всередині будівель. Додавання натурального незабарвленого агрегату з меленого граніту розміром зерна 0,1 ÷ 0,6 мм надає поверхні ефективний та неповторний характер. Він вносить нові акценти в дизайн поверхні, надаючи оточенню сяйво та елегантність.Завдяки високій стійкості до механічних пошкоджень особливо рекомендується для карнизів та обшивок, наприклад,  на сходових клітках.

Особливості штукатурки

стійка до ультрафіолету

Стійка до ультрафіолету

стійка до стирання

Стійка до стирання

Для зовнішніх та внутрішніх робіт

Для зовнішніх та внутрішніх робіт

стійка до забруднень

Стійка до забруднень

ПІДГОТОВКА ПРОДУКТУ:

Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням весь вміст упаковки слід дуже ретельно перемішати за допомогою змішувача / низькооборотної дрилі з мішалкою до отримання однорідної консистенції. При необхідності розвести невеликою кількістю чистої води (макс. 1% обсягу упаковки). Кількість води, що додається має бути однаковим для кожної упаковки, що забезпечить однорідність кольору. 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Поверхня повинна бути міцною, рівною і сухою, без тріщин, очищеної від погіршують зчеплення матеріалів (наприклад: пил, жир, бітум) і не схильною до біологічного і хімічного ураження. Перед нанесенням штукатурки основу слід покрити акриловою підштукатурною грунтовкою MajsterGrunt. Приготовану штукатурну масу слід нанести тонким, рівномірним шаром на підставу, використовуючи для цього гладкий полутерок з нержавіючої сталі. Потім тим же полутерком видалити надлишок штукатурки до шару завтовшки заповнювач, що міститься в масі, або трохи товщі, після цього накладену штукатурку розгладити в одному напрямку (наприклад, від низу до верху), до отримання рівної, гладкої і однорідної поверхні. Особливу увагу слід звернути на з’єднання нового фрагмента накладається штукатурки з уже нанесеним фрагментом, використовуючи метод «мокре на мокре». 

ВИКОНАВЧІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Процес підготовки, нанесення і висихання штукатурки повинен проходить в суху погоду при температурі повітря і підстави від + 5 ° C до + 25 ° C. Штукатурку не можна наносити при сильному вітрі, прямому сонячному освітленні, дощових опадах, без використання захисних споруд (захисні сітки). Ці умови слід підтримувати протягом  3 днів з моменту  нанесення штукатурки. У цей період не допустимо падіння температури нижче + 5 ° C. Час висихання штукатурки може значно зміниться при несприятливих погодних умовах, тому в цей час слід продовжити час використання захисних споруд до часу її повного висихання. Перерви в штукатурних роботах слід запланувати заздалегідь в місцях, в яких з’єднання будуть мало помітними. Не допускати виникнення місць з нерівномірно накладеної масою (потертості, зліпки), тому що ці дефекти неможливо усунути після схоплювання штукатурної маси.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Зберігати в щільно закритій упаковці в температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Захищати від надмірного нагрівання і морозу. Термін придатності суміші становить 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. 

СПОЖИВАННЯ:

Витрата залежить від якості підготовленої основи, її рівності, поглинальної здатності та досвіду працівників. Та в середньому становить             3,5 – 4 кг/м2

УПАКОВКА:

Відро: 25кг.

СКЛАД:
Це маса пластичної консистенції на базі акрилової дисперсії, додатків-модифікаторів, подрібненого гранітного каменю, консерватора та              УФ-поглинача.