Штукатурка мінеральна
MasterTynk Mineralny

Технічна картка

Повна інформація про штукатурку

Мінеральна штукатурка

Призначена для виготовлення декоративних і захисних тонкошарових штукатурок зовні будівель. Створює міцний зовнішній шар, що володіє високою паропроникністю і стійкістю до дії погодних умов

Особливості штукатурки

водо і морозостійкий

Водостійка та морозостійка

пензем чи валиком

Потрібно малювати

Для зовнішніх та внутрішніх робіт

Для зовнішніх та внутрішніх робіт

вибір кольорів

Широкий вибір кольорів

ПІДГОТОВКА ПРОДУКТУ:

У ємність з відміряною кількістю води (5,5 – 6,0 літрів води на 25 кг суміші) висипати весь вміст мішка і ретельно перемішати за допомогою низькооборотної дрилі з мішалкою до отримання однорідної консистенції. Через 10 хвилин і після повторного перемішування, розчин готовий до використання. Залежно від температури і вологості повітря готовий розчин придатний до використання приблизно протягом 1,5 год. Слід звернути особливу увагу на однакову дозування води для кожної упаковки розчину. Упаковка містить готовий продукт і не слід додавати в нього інші компоненти, крім чистої води.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Приготовану штукатурну масу слід нанести тонким, рівномірним шаром на підставу, використовуючи для цього гладкий полутерок з нержавіючої сталі. Потім тим же полутерком видалити надлишок штукатурки до шару завтовшки заповнювач, що міститься в масі (зібраний матеріал можна використовувати повторно після перемішування). Необхідну структуру слід виготовити шляхом затирання нанесеної штукатурки плоским пластиковим полутерком. Операцію затирання слід виконувати окружними рухами (баранек) і з подовгуватими горизонтальними або вертикальними (короїд) з невеликим тиском на полутерок, рівномірно по всій поверхні фасаду.

ВИКОНАВЧІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Процес підготовки, нанесення і висихання штукатурки повинен проходить в суху погоду при температурі повітря і підстави від + 5 ° C до + 25 ° C. Штукатурку не можна наносити при сильному вітрі, прямому сонячному освітленні, дощових опадах, без використання захисних споруд (захисні сітки). Ці умови слід підтримувати протягом  3 днів з моменту  нанесення штукатурки. У цей період не допустимо падіння температури нижче + 5 ° C. Час висихання штукатурки може значно зміниться при несприятливих погодних умовах, тому в цей час слід продовжити час використання захисних споруд до часу її повного висихання. Недотримання перерахованих вище вказівок або неправильна підготовка підстави може довести до виникнення стійких колірних відмінностей на поверхні штукатурки (нальоти, фарбування), в крайніх випадках привести до зниження її міцності і навіть до відшарування. Роботи на стіні, що утворює одну площину, слід зробити в один захід, без перерв, методом «мокре на мокре», використовуючи матеріал з однієї виробничої партії. Перерви в штукатурних роботах слід запланувати заздалегідь в місцях, в яких з’єднання будуть мало помітними. Не допускати виникнення місць з нерівномірно накладеної масою (потертості, зліпки), тому що ці дефекти неможливо усунути після схоплювання штукатурної маси.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Штукатурку зберігати в щільно закритій упаковці в температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Захищати від надмірного нагрівання і морозу. Термін придатності суміші становить 9 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

СПОЖИВАННЯ:

Витрата залежить від якості підготовленої основи, її рівності, поглинальної здатності та досвіду працівників.З

УПАКОВКА:

Вентильований, багатошаровий паперовий мішок, 25 кг 

СКЛАД:
Мінеральна штукатурка MajsterTynk – це суха суміш піску, сірого портландцементу і білого цементу, мінеральних і синтетичних модифікаторів, доломітний або мармурових наповнювачів і полімерної дисперсії.