Штукатурка для декоративної цегли Master Brick

Технічна картка

Повна інформація про штукатурку

Штукатурка Master Brick

Призначається для виконання фасадів будинків з використанням шаблонів, що імітують клінкерну цеглу. Може застосовуватися на усі стандартні мінеральні основи (цементні, цементно-вапняні, гіпсові штукатурки і т.д.) та на армованих шарах у системі утеплень MAJSTERPOL NATURAL.

Особливості штукатурки

Біоохорона

Біо захист

стійка до ультрафіолету

Стійка до ультрафіолету

водо і морозостійкий

Водостійка та морозостійка

Для зовнішніх та внутрішніх робіт

Для зовнішніх та внутрішніх робіт

до глазурі і теракоти

Ефект клінкерної цегли

ГРУНТУВАННЯ КОЛЬОРУ ФУГИ:

Усі поверхні, на які наноситься штукатурка Master Brick, повинні бути обов’язково заґрунтовані ґрунтовкою кольору фуги MAJSTER BRICK GROUND. Ґрунтування виконати валиком або щіткою, пам’ятаючи про ретельне нанесення ґрунтовки. 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

До відповідних штукатурних робіт можна приступити після висихання шару-основи, не раніше, ніж через 24 год. після ґрунтування. Загрунтовані у кольорі фуги поверхні обклеїти шаблонами, що імітують клінкерну цеглу. Шаблони дотиснути до основи твердим гумовим валиком так, щоб матеріал, який накладається, не призводив до їх відклеювання. Перед початком накладання масу слід ретельно вимішати за допомогою низькошвидкісного змішувача до отримання однорідної консистенції. Готовий до використання продукт не слід розбавляти водою. Для отримання гладкої структури штукатурку наносити і  розгладжувати нержавіючим металевим шпателем. Масу наносити рівномірно по всій поверхні горизонтальними смугами, починаючи від верхнього краю, по товщині шаблону. Слід звернути увагу, щоб маса ретельно покривала
усю поверхню. У протилежному випадку після висихання штукатурки можуть бути видимі відмінності кольору. Через мін. 24 год. від нанесення штукатурки виконати затінення штукатурки лаком MASTER TONE під колір цегли. Після висихання шару лаку (мін. 3 год. при оптимальних погодних умовах) по всій поштукатуреній поверхні виконати розпилювання лаком MASTER TONE  безбарвним або перламутровим, призначеним для даного кольору цегли. Шаблони знімати через мін. 24 год. (при оптимальних погодних умовах). Занадто раннє знімання шаблонів (особливо у холодні, дощові дні) може призвести до виривання країв цегли. Слід провести пробу знімання.

ВИКОНАВЧІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Підчас накладання та висихання штукатурки температура основи і оточення повинна становити від +5°С до +25°С. Оптимальна температура нанесення: +20°С. Штукатурку не слід наносити при сильному вітрі, прямому сонячному промінні, підчас дощу без застосування захисного обладнання (сітки, тенти). Ці умови слід підтримувати мінімум протягом 3 днів з моменту її нанесення. Тривала підвищена вологість середовища та температура менше +5°С мають некорисний вплив на процес висихання штукатурки, тому таких умов слід уникати. Невиконання вищенаведених рекомендацій або погано підготовлена основа можуть призвести до виникнення стійких колористичних різниць на поверхні штукатурного шару, у крайніх випадках це може призвести до зменшення терміну експлуатації, і навіть відшарування. Виріб містить натуральні мінеральні наповнювачі, що може призвести до різниці у відтінках штукатурки з різних виробничих партій. Тому рекомендується на даній площині застосовувати матеріал з однієї виробничої партії. Поверхні, що наражаються на забруднення штукатуркою, захистити, а при забрудненні усунути до засихання. Інструменти мити водою безпосередньо після закінчення робіт.  

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Зберігати в щільно закритій упаковці в температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Захищати від надмірного нагрівання і морозу. Термін придатності суміші становить 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. 

СПОЖИВАННЯ:

Витрата залежить від якості підготовленої основи, її рівності, поглинальної здатності та досвіду працівників. В залежності від основи і товщини шаблону становить 1,6 – 1,8 кг/м2.

УПАКОВКА:

Відро: 20кг.

СКЛАД:
Суміш дисперсії акрилових кополімерів, натуральних наповнювачів, органічних і неорганічних пігментів, модифікаторів і консерваторів, а також води.