Штукатурка акрилова MajsterTynk Akrylowy

Технічна картка

Повна інформація про штукатурку

Штукатурка акрилова

Штукатурка акрилова MajsterTynk Akrylowy (баранек, короїд ) призначена для виготовлення декоративних і захисних тонкошарових штукатурок зовні будівель, в основному після утеплення пінопластом. Створює міцний і еластичний зовнішній шар, що володіє високою стійкістю до дії погодних умов. Використання в продукті біоцидних добавок значно зменшує ризик появи біологічного ураження в готовій штукатурці.

Особливості штукатурки

Біоохорона

Біо захист

стійка до ультрафіолету

Стійка до ультрафіолету

водо і морозостійкий

Водостійка та морозостійка

Паропропускний

Паропропускна

для зовнішніх робіт

Для зовнішніх робіт

вибір кольорів

Широкий вибір кольорів

ПІДГОТОВКА ПРОДУКТУ:

Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням весь вміст упаковки слід дуже ретельно перемішати за допомогою змішувача / низькооборотної дрилі з мішалкою до отримання однорідної консистенції. При необхідності розвести невеликою кількістю чистої води (макс. 1% обсягу упаковки). Кількість води, що додається має бути однаковим для кожної упаковки, що забезпечить однорідність кольору. 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Поверхня повинна бути міцною, рівною і сухою, без тріщин, очищеної від погіршують зчеплення матеріалів (наприклад: пил, жир, бітум) і не схильною до біологічного і хімічного ураження. Перед нанесенням акрилової штукатурки основу слід покрити Акриловою підштукатурною грунтовкою MajsterGrunt. Приготовану штукатурну масу слід нанести тонким, рівномірним шаром на підставу, використовуючи для цього гладкий полутерок з нержавіючої сталі. Потім тим же полутерком видалити надлишок штукатурки до шару завтовшки товщини зерна, що міститься в масі. Необхідну структуру слід виготовити шляхом затирання нанесеної штукатурки плоским пластиковим полутерком. Операцію затирання слід виконувати окружними рухами (баранек) і з подовгуватими горизонтальними або вертикальними (короїд) з невеликим тиском на полутерок, рівномірно по всій поверхні фасаду.

ВИКОНАВЧІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Процес підготовки, нанесення і висихання штукатурки повинен проходить в суху погоду при температурі повітря і підстави від + 5 ° C до + 25 ° C. Штукатурку не можна наносити при сильному вітрі, прямому сонячному освітленні, дощових опадах, без використання захисних споруд (захисні сітки). Ці умови слід підтримувати протягом  3 днів з моменту  нанесення штукатурки. У цей період не допустимо падіння температури нижче + 5 ° C. Час висихання штукатурки може значно зміниться при несприятливих погодних умовах, тому в цей час слід продовжити час використання захисних споруд до часу її повного висихання. Недотримання перерахованих вище вказівок або неправильна підготовка підстави може довести до виникнення стійких колірних відмінностей на поверхні штукатурки (нальоти, фарбування), в крайніх випадках привести до зниження її міцності і навіть до відшарування. Роботи на стіні, що утворює одну площину, слід зробити в один захід, без перерв, методом «мокре на мокре», використовуючи матеріал з однієї виробничої партії. Перерви в штукатурних роботах слід запланувати заздалегідь в місцях, в яких з’єднання будуть мало помітними. Не допускати виникнення місць з нерівномірно накладеної масою (потертості, зліпки), тому що ці дефекти неможливо усунути після схоплювання штукатурної маси.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Зберігати в щільно закритій упаковці в температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Захищати від надмірного нагрівання і морозу. Термін придатності суміші становить 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. 

СПОЖИВАННЯ:

Витрата залежить від якості підготовленої основи, її рівності, поглинальної здатності та досвіду працівників.З

УПАКОВКА:

Відро: 25кг.

СКЛАД:
Акрилова штукатурка це маса з пластичної консистенцією на основі стирольно-акрилової дисперсії, що модифікують добавок, мінеральних наповнювачів, пігментів і біоцидів.