Клей для пінопласту Optimal K

Технічна картка

Повна інформація про клей

Клей для пінопласту Optimal K

Optimal К це універсальний клейовий розчин для пінопласту. Це морозостійкий та водостійкий цементний розчин, паропропускний, з підвищеною адгезією, призначається для приклеювання пінопластових плит (в т.ч. плит з додаванням графіту) всередині та зовні будинків. Можна також використовувати для шпаклювання та заповнення невеликих дефектів.

Особливості клею Optimal K

Міцний

Велика сила приклеювання

для пінопласту

До пінопласту

водо і морозостійкий

Водостійкий та морозостійкий

для зовнішніх робіт

Для зовнішніх робіт

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Клей по краях пінопластової плити слід наносити смугами шириною 3-4 см, на іншій поверхні додатково 6-8 рівномірно накладених ляпух. Загальна поверхня накладеної маси повинна охоплювати як мінімум 40% поверхні пінопласту. Таким чином підготовлені пінопластові плити негайно прикласти до стіни та дотиснути до отримання рівної поверхні з попередньо приклеєними плитами. Клей зберігає свої робочі параметри ще протягом приблизно 10 хвилин з моменту приклеювання до стіни. Не рухати, не змінювати розміщення плит після закінчення цього часу.

Температура середовища та основи в ході робіт та протягом висихання клею повинна становити від +50С до +250С. Роботи не слід виконувати при прямому сонячному промінні та підчас дощу, без застосування захисного обладнання (захисні сітки). Не виконувати жодні роботи при температурі нижче +50С. 

НЕ застосовувати виріб для армування сітки.

СПОЖИВАННЯ:

Споживання клею залежить від ступеню рівності основи та зазвичай знаходиться в межах 4,0-5,0 кг сухої суміші на 1 м2.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Упаковку зберігати герметично замкненою у сухому та холодному місці. Термін придатності до використання становить 9 місяців від дати виробництва, вказаної на упаковці.

УПАКОВКА:

Паперовий мішок вентильований багатошаровий 25 кг.

СКЛАД:
Cуміш піску, портландцементу сірого, модифікуючих добавок та редиспергуючого порошку.