Клей для мінеральної вати Wełnolep Z

Технічна картка

Повна інформація про клей

Клей для мінеральної вати Welnolep Z

Клей для мінеральної вати Welnołep Z призначений для затоплення сітки зі скловолокна на плитах з мінеральної вати. Клей містить два види спеціально підібраних волокон: целюлозних і поліпропіленових. Ці волокна утворюють мікроармування, яке запобігає утворенню тріщин і знижує утворення усадочних тріщин в затверділий розчин, покращує її еластичність, міцність, водонепроникність і морозостійкість. Суміш можна також застосовувати в якості шару грунтовки під мінеральні, силікатні, силіконові, силікатно-силіконові, мозаїчні штукатурки зовні будівель.

Особливості клею Wełnolep Z

для мінеральної вати

Для мінеральної вати

Додаткові волокна

Додаткові волокна

еластичний

Еластичний

водо і морозостійкий

Водо- і морозостійкий

для зовнішніх робіт

Для мінеральної вати

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Армувальний шар виконується накладенням клейового розчину зубчастим штапелем на поверхні  по товщині приблизно вертикальними смугами 2 мм, починаючи від верху стіни з шириною армувальної сітки. Далі слід негайно занурити армувальну сітку, втискуючи її у клей за допомогою шпателю. На наступному етапі нанести вирівнювальний шар клею товщиною до 1 мм до повного покриття сітки. Повна товщина армувального шару повинна становити від 3 до 5 мм. Слід виконувати приблизно 10 см накладанням сітки у місцях її з’єднання. Штукатурку можна накладати не раніше, ніж через 3 дні після виконання робіт, при сприятливих атмосферних умовах та після ґрунтування
відповідною ґрунтовкою MajsterGrunt Підштукатурний.

ВИКОНАВЧІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Температура середовища та основи в ході робіт та протягом висихання клею повинна становити від +50С до +250С. Роботи не слід виконувати при прямому сонячному промінні та підчас дощу, без застосування захисного обладнання (захисні сітки). Не виконувати жодні
роботи при температурі нижче +50С . Перед накладенням штукатурної маси слід звернути увагу, чи на армованому шарі не виник соляний наліт (білого кольору). У такому випадку слід усунути його механічно, а поверхню заґрунтувати глибокопроникаючою ґрунтовкою.

СПОЖИВАННЯ:

Виконання армувального шару – приблизно 4,0-5,0 кг сухої суміші на 1 м2.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Упаковку зберігати герметично замкненою у сухому та холодному місці. Термін придатності до використання становить 9 місяців від дати виробництва, вказаної на упаковці.

УПАКОВКА:

Паперовий мішок вентильований багатошаровий 25 кг.

СКЛАД:
Cуміш піску, портландцементу сірого, доповнення модифікаторів, волокон та редиспергуючого порошку.