Клей для мінеральної вати Wełnolep K

Технічна картка

Повна інформація про клей

Клей для мінеральної вати Welnolep K

Клей для мінеральної вати Wełnolep K є гнучким, морозостійким і водонепроникним цементним розчином, паропропускний з підвищеною адгезію, призначений для приклеювання плит з мінеральної вати зовні будівель. Можна використовувати також для  заповнення невеликих порожнин. НЕ використовувати для армування сітки.

Особливості клею Wełnolep K

Міцний

Велика сила приклеювання

для мінеральної вати

До мінеральної вати

водо і морозостійкий

Водостійкий, морозостійкий

для зовнішніх робіт

Для зовнішніх робіт

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Намащені клеєм плити негайно прикласти до стіни і тиснути до отримання рівної поверхні з сусідніми плитами. Клей зберігає свої робочі параметри ще  10 хвилин з моменту приклеювання до стіни, не рухати, не виправляти нерівності після закінчення цього часу. Після 2 днів з моменту їх приклеювання необхідно додатково кріпити механічними з’єднувачами. 

Температура середовища та основи в ході робіт та протягом висихання клею повинна становити від +50С до +250С. Роботи не слід виконувати при прямому сонячному промінні та під час дощу, без застосування захисного обладнання (захисні сітки). Не виконувати жодніроботи при температурі нижче +50С.

СПОЖИВАННЯ:

Споживання клею залежить від ступеню рівності основи та зазвичай знаходиться в межах 5,0-6,0 кг сухої суміші на 1 м2.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Упаковку зберігати герметично замкненою у сухому та холодному місці. Термін придатності до використання становить 9 місяців від дати виробництва, вказаної на упаковці.

УПАКОВКА:

Паперовий мішок вентильований багатошаровий 25 кг.

СКЛАД:
Cуміш піску, портландцементу сірого, модифікуючих добавок та редиспергуючого порошку.