Клей для армування сітки Styrolep Z

Технічна картка

Повна інформація про клей

Клей для армування сітки Styrolep Z

Styrolep Z призначений передусім для виконання армувального шару у системах утеплення будинків пінопластом. Клей збагачений двома типами спеціально підібраних волокон: целюлозних та поліпропіленових. Ці волокна створюють мікроармування, яке запобігає виникненню тріщин та обмежує виникнення усадочних тріщин в твердому розчині, покращує його еластичність, опір, герметичність та морозостійкість. Його також можна використовувати для клеєння пінопластових плит, особливо там, де вимагається висока еластичність шва, та як шар-основу під мінеральні, акрилові, силікатні, силіконові, мозаїчні штукатурки зовні та всередині будинків.

Особливості клею Styrolep Z

еластичний

Еластичний

для пінопласту

До пінопласту

Додаткові волокна

Додаткові волокна

водо і морозостійкий

Водостійкий та морозостійкий

для зовнішніх робіт

Для зовнішніх робіт

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Армувальний шар виконується накладенням клейового розчину зубчастим штапелем на поверхні пінопластової плити по товщині приблизно вертикальними смугами 2 мм, починаючи від верху стіни з шириною армувальної сітки. Далі слід негайно занурити армувальну сітку, втискуючи її у клей за допомогою шпателю. На наступному етапі нанести вирівнювальний шар клею товщиною до 1 мм до повного покриття сітки. Повна товщина армувального шару повинна становити від 3 до 5 мм. Слід виконувати приблизно 10 см накладання сітки у місцях її з’єднання. Штукатурку можна накладати не раніше, ніж через 3 дні після виконання робіт, при сприятливих атмосферних умовах та після ґрунтування відповідною ґрунтовкою MajsterGrunt Підштукатурний.

Температура середовища та основи в ході робіт та протягом висихання клею повинна становити від +50С до +250С. Роботи не слід виконувати при прямому сонячному промінні та підчас дощу, без застосування захисного обладнання (захисні сітки). Не виконувати жодні роботи при температурі нижче +50С. Перед накладенням штукатурної маси слід звернути увагу, чи на армованому шарі не виник соляний наліт (білого кольору). У такому випадку слід усунути його механічно, а поверхню заґрунтувати глибокопроникаючою ґрунтовкою.

СПОЖИВАННЯ:

При виконанні армувального шару – приблизно 3,0-3,5 кг сухої суміші на 1 м2.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Упаковку зберігати герметично замкненою у сухому та холодному місці. Термін придатності до використання становить 9 місяців від дати виробництва, вказаної на упаковці.

УПАКОВКА:

Паперовий мішок вентильований багатошаровий 25 кг.

СКЛАД:
Cуміш піску, портландцементу сірого, модифікуючих добавок, волокон та редиспергуючого порошку.