Грунт універсальний MajsterGrunt Uniwersalny

Технічна картка

Повна інформація про грунт

Грунт універсальний

Грунт універсальний MajsterGrunt Uniwersalny призначений для грунтування всередині та зовні всіх пористих та поглинаючих бетонних основ, газобетону, керамічних, гіпсокартонних, гіпсових плит, гіпсових, цементних та цементно-вапняних штукатурок. Застосовується під фарби, штукатурки, шпалери, стяжки, вирівнювальні та наливні підлоги, керамічну плитку, акрилові та мінеральні покриття, шпаклівки та клеї. Покращує адгезію, прекрасно вирівнює нерівномірну поглинальну здатність основи та зменшує її, запобігає занадто швидкому потраплянню води у основу, захищає основу від шкідливої дії вологи, ліквідує запиленість. Після висихання повністю прозорий, не містить токсичні речовини.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Основа повинна бути суха та чиста, очищена від антиадгезійних покриттів (таких як пил, жир, курява та бітуми), а також без біологічної та хімічної адгезії. Термін висихання застосованого на основі препарату становить мін. 24 год. 

Емульсію наносити за допомогою щітки або валика при температурі середовища та основи вище +5°С. У більшості випадків достатньо однократного покриття основи. Сильнопоглинаючі основи можна ґрунтувати повторно (другий раз після повного висихання попереднього шару). Залишити для висихання. Малярні покриття, шпаклівки, клеї наносити через 24 год. після нанесення ґрунтовки. Після закінчення роботи герметично закрити упаковку (засіб зберігає здатність для подальшого використання). Інструменти після використання ретельно вимити водою. 

ВИКОНАВЧІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Під час малярних робіт рекомендується закріпити риштування захисною сіткою, щоб мінімізувати несприятливий вплив зовнішніх факторів. Грунтування можна проводити лише на сухій поверхні після того, як закінчився період зв’язування і затвердіння. Свіжогрунтована поверхня повинна бути захищена від прямих сонячних променів, опадів і температури нижче + 5 ° C Невиконання вищенаведених
рекомендацій або погана підготовка основи може призвести у крайніх випадках до зниження
терміну експлуатації ґрунтувального покриття.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Зберігати в щільно закритій та непошкодженій упаковці при температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Захищайте від надмірної спеки та морозу. Термін
придатності становить 12 місяців від дати виготовлення на упаковці.

СПОЖИВАННЯ:

В середньому споживається 0,1-0,2 л емульсії на 1 м . На практиці споживання залежить від поглинання основи. З метою точного визначення споживання виробу рекомендується проводити проби на даній основі.

УПАКОВКА:

Каністра 5л, 10л.

СКЛАД:

Суміш водної дисперсії акрилових кополімерів, модифікуючих засобів та консерватора.