Грунт силіконовий MajsterGrunt Silikonowy

Технічна картка

Повна інформація про грунт

Грунт силіконовий

Грунт силіконовий MajsterGrunt Silikonowy застосовується для ґрунтування основи перед нанесенням штукатурки всередині і зовні будівель в системах теплоізоляції та на рівних, правильно підготовлених мінеральних підкладках (таких як: бетон, цемент, і вапно). Застосування штукатурної грунтовки покращує адгезію штукатурної маси до підкладки, полегшує роботу з штукатурення, вирівнює хід процесу склеювання та висихання нанесеної штукатурки. Знижує та уніфікує вбираючі властивості та знижує запиленість підкладки. Він захищає грунтовану поверхню від шкідливого впливу вологи,виключає можливість появи плям і зменшує ефект пронизування кольору грунтовки через структуру

ПІДГОТОВКА ПРОДУКТУ:

Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням весь вміст упаковки слід дуже ретельно перемішати за допомогою змішувача / низькооборотної дрилі з мішалкою до отримання однорідної консистенції. При необхідності розвести невеликою кількістю чистої води (макс. 2% обсягу упаковки). 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Поверхня повинна бути гладкою, сухою та чистою, без тріщин,очищеною від антиадгезійних покриттів (таких як бруд, жир, пил та бітум) та не мати будь-якої біологічної та хімічної агресії. Час висихання застосовуваного препарату становить не менше 24 годин. Наносити валиком, пензлем чи щіткою. 

ВИКОНАВЧІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Під час малярних робіт рекомендується закріпити риштування захисною сіткою, щоб мінімізувати несприятливий вплив зовнішніх факторів. Грунтування можна проводити лише на сухій поверхні після того, як закінчився період зв’язування і затвердіння. Свіжогрунтована поверхня повинна бути захищена від прямих сонячних променів, опадів і температури нижче + 5 ° C . Недотримання цих рекомендацій або неналежне підготовка поверхні може, в крайньому випадку, знизити довговічність шару грунтовки, а на більш пізньому етапі – відшаруватися разом із штукатуркою.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Зберігати в щільно закритій та непошкодженій упаковці при температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Захищайте від надмірної спеки та морозу. Термін
придатності становить 6 місяців від дати виготовлення на упаковці.

СПОЖИВАННЯ:

Залежно від основи витрата складає від 0,2 до 0,3 кг / м² .

УПАКОВКА:

Відро: 5кг,10кг, 15кг, 20кг.

СКЛАД:

Суміш полімерної дисперсії, мінеральних наповнювачів, модифікуючих речовин, силіконових смол та кварцового піску *.

*варіант з кварцом