Грунт силікатний MajsterGrunt Silikatowy

Технічна картка

Повна інформація про грунт

грунт силікатний

Грунт силікатний MajsterGrunt Silikatowy призначений для грунтування поверхні перед нанесенням штукатурки всередині і зовні будівель. Застосовується для грунтовки армованого шару в системах утеплення та на гладких, правильно підготовлених мінеральних поверхнях (таких як бетонні поверхні, цементні штукатурки, цементно-вапняні штукатурки). Нанесення грунтовки посилює адгезію гіпсової маси до поверхні, полегшує штукатурні роботи, вирівнює процес склеювання та висихання нанесеної штукатурки.Зменшує і вирівнює поглинання поверхні та зменшує запиленість поверхні. Захищає ґрунтовану поверхню від шкідливого впливу вологи, виключає можливість появи плям і обмежує ефект проникнення кольорів поверхні через структуру.

ПІДГОТОВКА ПРОДУКТУ:

Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням весь вміст упаковки слід дуже ретельно перемішати за допомогою змішувача / низькооборотної дрилі з мішалкою до отримання однорідної консистенції. При необхідності розвести невеликою кількістю чистої води (макс. 2% обсягу упаковки). 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Поверхня повинна бути гладкою, сухою та чистою, без тріщин,очищеною від антиадгезійних покриттів (таких як бруд, жир, пил та бітум) та не мати будь-якої біологічної та хімічної агресії. Час висихання застосовуваного препарату становить не менше 24 годин. Наносити валиком, пензлем чи щіткою. 

ВИКОНАВЧІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Під час малярних робіт рекомендується закріпити риштування захисною сіткою, щоб мінімізувати несприятливий вплив зовнішніх факторів. Грунтування можна проводити лише на сухій поверхні після того, як закінчився період зв’язування і затвердіння. Свіжогрунтована поверхня повинна бути захищена від прямих сонячних променів, опадів і температури нижче + 5 ° C . Недотримання цих рекомендацій або неналежне підготовка поверхні може, в крайньому випадку, знизити довговічність шару грунтовки, а на більш пізньому етапі – відшаруватися разом із штукатуркою.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Зберігати в щільно закритій та непошкодженій упаковці при температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Захищайте від надмірної спеки та морозу. Термін
придатності становить 6 місяців від дати виготовлення на упаковці.

СПОЖИВАННЯ:

Залежно від основи витрата складає від 0,2 до 0,3 кг / м² .

УПАКОВКА:

Відро: 5кг,10кг, 15кг, 20кг.

СКЛАД:

СИЛІКАТНИЙ ШТУКАТУРНИЙ ГРУНТ MAJSTERGRUNT – це суміш, яка містить полімерну дисперсію, мінеральні наповнювачі, модифікуючі добавки.
Продукт не містить інших речовин, що створюють загрозу для здоров’я або навколишнього середовища, концентрація яких перевищувала б діючі вимоги.