Грунт Majster Brick

Технічна картка

Повна інформація про грунт

Грунт Majster Brick

Грунт Majster Brick призначений для ґрунтування основи перед нанесенням штукатурок та декоративної облицювальної цегли Majster Brick  в  середині та зовні будинків. Застосовується для ґрунтування армованого шару у системах утеплень та на рівних, відповідним чином підготовлених мінеральних основах (таких як: бетонні поверхні, цементні штукатурки, цементно-вапняні штукатурки). Застосування грунту покращує адгезію штукатурної маси до основи, полегшує штукатурні роботи, вирівнює перебіг процесу зв’язування і висихання нанесеної штукатурки. Зменшує та вирівнює поглинання, а також зменшує пилистість основи. Захищає заґрунтовану поверхню від шкідливої дії вологи.

ПІДГОТОВКА ПРОДУКТУ:

Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням весь вміст упаковки слід дуже ретельно перемішати за допомогою змішувача / низькооборотної дрилі з мішалкою до отримання однорідної консистенції. При необхідності розвести невеликою кількістю чистої води (макс. 2% обсягу упаковки). 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Поверхня повинна бути гладкою, сухою та чистою, без тріщин,очищеною від антиадгезійних покриттів (таких як бруд, жир, пил та бітум) та не мати будь-якої біологічної та хімічної агресії. Час висихання застосовуваного препарату становить не менше 24 годин. Наносити валиком, пензлем чи щіткою. 

ВИКОНАВЧІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Під час малярних робіт рекомендується закріпити риштування захисною сіткою, щоб мінімізувати несприятливий вплив зовнішніх факторів. Грунтування можна проводити лише на сухій поверхні після того, як закінчився період зв’язування і затвердіння. Свіжогрунтована поверхня повинна бути захищена від прямих сонячних променів, опадів і температури нижче + 5 ° C . Недотримання цих рекомендацій або неналежне підготовка поверхні може, в крайньому випадку, знизити довговічність шару грунтовки, а на більш пізньому етапі – відшаруватися разом із штукатуркою.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Зберігати в щільно закритій та непошкодженій упаковці при температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Захищайте від надмірної спеки та морозу. Термін
придатності становить 6 місяців від дати виготовлення на упаковці.

СПОЖИВАННЯ:

Залежно від основи витрата складає від 0,25 до 0,3 кг / м² .

УПАКОВКА:

Відро: 5кг,10кг, 15кг, 20кг.

СКЛАД:

MASTER BRICK GROUND – це суміш, що містить полімерну дисперсію, мінеральні наповнювачі, силіконову смолу, модифікатори, кварцовий пісок, УФ-поглинач та консерватор.