Грунт глибокого проникнення MajsterGrunt

Технічна картка

Повна інформація про грунт

грунт глубокого проникнення

Грунт глибокого проникнення MajsterGrunt використовується для грунтування всередині і зовні всіх пористих і поглинаючих бетонних підкладок, газобетонних, цементних та гіпсокартонних панелей. Застосовується для фарб, штукатурки, шпалер, стяжок, вирівнюючих та самовирівнюючих підлог, керамічної плитки, акрилових та мінеральних покриттів, шпаклівки та клеїв. Завдяки дуже високій здатності до проникнення він проникає вглиб сухих субстратів, викликаючи їх зміцнення. Це покращує адгезію, чудово вирівнює нерівномірність поглинання субстратів і зменшує її, запобігає занадто швидко потрапляння води в ґрунт, захищає ґрунт від шкідливого впливу вологи, виключає запилення. Після висихання він повністю прозорий і не містить токсичних речовин.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Основа повинна бути суха та чиста, очищена від антиадгезійних покриттів (таких як пил, жир, курява та бітуми), а також без біологічної та хімічної адгезії. Термін висихання застосованого на основі препарату становить мін. 24 год. 

Емульсію наносити за допомогою щітки або валика при температурі середовища та основи вище +5°С. У більшості випадків достатньо однократного покриття основи. Сильнопоглинаючі основи можна ґрунтувати повторно (другий раз після повного висихання попереднього шару). Залишити для висихання. Малярні покриття, шпаклівки, клеї наносити через 24 год. після нанесення ґрунтовки. Після закінчення роботи герметично закрити упаковку (засіб зберігає здатність для подальшого використання). Інструменти після використання ретельно вимити водою. 

ВИКОНАВЧІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Під час малярних робіт рекомендується закріпити риштування захисною сіткою, щоб мінімізувати несприятливий вплив зовнішніх факторів. Грунтування можна проводити лише на сухій поверхні після того, як закінчився період зв’язування і затвердіння. Свіжогрунтована поверхня повинна бути захищена від прямих сонячних променів, опадів і температури нижче + 5 ° C Невиконання вищенаведених
рекомендацій або погана підготовка основи може призвести у крайніх випадках до зниження
терміну експлуатації ґрунтувального покриття.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Зберігати в щільно закритій та непошкодженій упаковці при температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Захищайте від надмірної спеки та морозу. Термін
придатності становить 12 місяців від дати виготовлення на упаковці.

СПОЖИВАННЯ:

В середньому споживається 0,1-0,2 л емульсії на 1 м . На практиці споживання залежить від поглинання основи. З метою точного визначення споживання виробу рекомендується проводити проби на даній основі.

УПАКОВКА:

Каністра 5л, 10л.

СКЛАД:

Суміш акрилових сополімерів низької молекулярної маси, модифікуючих речовин, консервантів і води.