Гідроізоляція

Гнучка двокомпонентна гідроізоляція, це ущільнювач проти води без тиску – вільно протікає внаслідок дощу, миючих поверхонь, під душем, в автомобільних миттях, у вигляді ґрунтової вологи тощо. Вона підтримує свою гнучкість при температурі до -20 ° C, заснована на цементі та синтетичних смолах для герметизації поверхонь, балконів, терас, ванних кімнат та для захисту бетонної поверхні. Клас CMO2P. 

Переваги: 

– Гнучкість навіть при дуже низьких температурах (-20 ° C) 

– Маркування CE, що підтверджує, що виріб відповідає стандарту
PN-EN 14891

 – Стійка до ультрафіолету

– Шар 1,0 мм забезпечує захист від хлоридів 

– Можна використовувати на підігріві підлоги

-Для внутрішніх і зовнішніх робіт

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ:

Субстрат повинен бути рівним і міцним – тобто стійким і чистим відпилу, бруду, сольових виділень та погано прилягаючих фрагментів підкладки, залишків старих фарб, олій, та інших речовин, що може послабити адгезію гідроізоляції. Свіжооброблені поверхні, такі як штукатурка або підлога, можуть бути оброблені після належної витримки, але не раніше ніж через 14 днів  від їх виконання.  Безпосередньо перед нанесенням маси суху поверхню слід змочити водою до матового вологого стану (не створюючи калюж).

Може використовуватись на таких основах як мінеральні підкладки з бетону, легкого бетону, пористого бетону (всередині), цементних і цементно-вапняних штукатурок, гіпсокартону та гіпсоволокнистих плит, кладки з повними стиками і рівною поверхнею, цементних стяжок, ангідритових стяжок, старої керамічної обшивки.

ПІДГОТОВКА  ПРОДУКТУ:

Виріб виготовляється у вигляді набору, що складається з двох компонентів: сухої суміші (компонент В) та емульсії (компонент А). Ці інгредієнти знаходяться в окремих упаковках, які разом утворюють готові набори з правильними пропорціями для змішування. Підготовка матеріалу до використання включає виливання рідкого компонента (А) у відповідний контейнер, а потім рівномірно наливаючи суху суміш (B) і перемішуючи протягом декількох  хвилин до отримання однорідної маси та кольору без грудочок, які можуть осідати на дні та боках ємності, стежачи, щоб суміш не надто потрапила багато повітря. Найкраще це робити механічно, використовуючи низькошвидкісний змішувач із змішувачем. Суміш можна використовувати приблизно через 5 хвилин і після повторного перемішування. Його слід використовувати протягом приблизно 60 хвилин після перемішування.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Масу рекомендується наносити як мінімум у два шари. Перший завжди наноситься пензлем, сильно втираючи масу в поверхню. Шари слід наносити на матово-вологу підкладку, наповнюючи,  наносячи пензлем або валиком, забезпечуючи повне покриття поверхні підкладки. Два шари після установки повинні бути товщиною не менше 1,05 мм. Другий шар герметизації може бути нанесений після того, як перший шар досяг достатньої міцності, щоб дозволяти ходити, не завдаючи шкоди, і після перевірки стійкості покриття. Особливу увагу слід приділити ретельному нанесенню ущільнювального покриття в кутах, краях, округленнях та монтажних проходах. Свіже покриття слід захищати протягом  12 годин від прямого сонячного сонця , дощу чи морозу. Керамічну обшивку слід встановлювати після того, як герметизуюча суміш достатньо затверділа. Максимальний час очікування перед установкою керамічної обшивки в несприятливих умовах становить 4-5 днів, однак, при сприятливих умовах (температура та відносна вологість повітря), час установки може бути значно скорочений.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Компоненти слід транспортувати і зберігати в щільно закритих контейнерах у сухих умовах. Компонент А (емульсія) слід транспортувати і зберігати при позитивній температурі. Захистіть від вологи та перегріву (вище 30 ° C). Термін придатності (компонент А та компонент В) становить 12 місяців з дати виготовлення на упаковці.

СПОЖИВАННЯ:

Загальну товщину покриття слід вибирати відповідно до умов впливу води на герметичну поверхню.

Вологий захист (наприклад, ванні кімнати, пральні, громадські санвузли) – рекомендована товщина 1 мм – розхід 2 кг/м2.

Анти-вода – без тиску (наприклад, тераси, балкони) – рекомендована товщина 1,5 мм – розхід 3 кг/м2.

УПАКОВКА:

Набір A + B 15 кг мішок порошкового компонента B + 10 кг каністра рідкого компонента А.

Примітка: Виріб відповідає вимогам PN-EN 14891: 2012. Декларація про експлуатаційні характеристики № MP CPR / BLOCKER / 2016. Виріб має дійсний сертифікат PZH та сертифікат радіаційної гігієни.