Фарба внутрішня матова Barwena Mat

Технічна картка

Повна інформація про фарбу

Фарба внутрішня

Фарба призначена для фарбування стін і стелі в приміщенні, включаючи гаражі. Ідеально підходить для різних типів будівельних основ, таких як цемент і цементні штукатурки -вапняк, гіпс, гіпсокартон, бетон, вапняні штукатурки. Оптимальний для фарбування як сирих, так і раніше фарбованих субстратів. Його можна використовувати як в громадських будівлях, так і в індивідуальному будівництві. Створює біле або кольорове, матове, стійке до стирання покриття на пофарбованій поверхні.

Особливості фарби

стійка до забруднень

Миюча

пензем чи валиком

Пензликом чи валиком

дворазове малювання

Дворазове малювання

вибір кольорів

Широкий вибір кольорів

ПІДГОТОВКА ФАРБИ:

Приготування продукту: Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням весь вміст упаковки слід дуже ретельно перемішати за допомогою змішувача / низькооборотної дрилі з мішалкою до отримання однорідної консистенції. При необхідності розвести невеликою кількістю чистої води (макс. 5% обсягу упаковки). Кількість води, що додається має бути однаковим для кожної упаковки.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Нанесіть фарбу на правильно підготовлену основу в два шари пензлем, валиком або розпиленням. Після нанесення ґрунтовки зачекайте, поки фарба висохне. Період висихання в оптимальних умовах (при відносній вологості повітря 60% та температурі повітря + 20 ° С) становить близько 2 годин. Наступний шар фарби наносите лише після висихання попереднього шару.

Фарба набуває свої повні технічні параметри через 24 дні після нанесення. Неправильна підготовка основи може в крайніх випадках привести до зниження міцності фарби і навіть її відшарування. 

ВИКОНАВЧІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Залишки фарб слід ретельно видалити, а поверхню промити водою. Поверхня, що фарбується, повинна бути чистою, сухою, без пилу, без тріщин. Поверхні, пофарбовані емульсійними фарбами, знежирюють шляхом промивання водою з додаванням миючих засобів. Свіжі штукатурки та субстрати, які сильно вбирають воду (гіпсові покриття, гіпсокартон, ніколи не фарбовані поверхні), слід грунтувати грунтовкою MAJSTERGRUNT UNIVERSAL або MAJSTERGRUNT ГЛУБОКОПРОНИКНИЙ. На щойно виготовлені мінеральні підкладки (такі як бетон, цемент та цементно-вапняні штукатурки) малювання можна розпочати не раніше ніж через 4 тижні.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Фарбу зберігати в щільно закритій упаковці в температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Захищати від надмірного нагрівання і морозу. Термін придатності суміші становить 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. 

СПОЖИВАННЯ:

Витрата залежить від методу фарбування, а також від типу, вологоємності і фактури підстави. Для точного визначення витрати вироби рекомендується проведення тестів на даному підставі. Залежно від основи витрата складає від 0,2 до 0,3 кг / м² при дворазовому нанесенні.

УПАКОВКА:

Відро: 6кг, 12кг, 24кг.

СКЛАД:

Фарба для інтер’єру BARWENA MAT складається з стиролової акрилової дисперсії, модифікуючих добавок, мінеральних наповнювачів, пігментів та консервантів.