Фарба для декоративної цегли

Фарба для декоративної цегли Master Tone Color призначена для декоративного тонування поверхні штукатурки Majster Brick. Застосування є не обовя’зковим, застосовується по бажанню.  Завдяки використанню в обраних місцях створюється ефект, наближений до плям які утворюються на поверхні цегли, що надає фасаду ще більш натурального  вигляду.  

ПІДГОТОВКА ПРОДУКТУ:

Безпосередньо перед використанням ретельно перемішайте весь вміст упаковки для отримання однорідної консистенції та кольору. Після його отримання подальше перемішування недоцільно через можливість аерації маси. Упаковка містить готовий продукт, і ніяких інших інгредієнтів не можна додавати.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Фарба призначена для нанесення пневматичним та гідродинамічним напиленням. Ви також можете використовувати пензлик або губку для нанесення, що дає цікаву обробку. Нанесіть штукатурку MASTER BRICK потрібного кольору (нанесіть тінь на деякі цегли MASTER BRICK) і зачекайте, поки висохне. Потім нанесіть прозорий шар на всю штукатурку. Примітка: правильний кінцевий ефект суворо залежить від умов нанесення: температури, вологості та товщини покриття, тому необхідно визначати конкретні параметри в реальних умовах.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Зберігати в щільно закритій та непошкодженій упаковці при температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Захищайте від надмірної спеки та морозу. Термін
придатності становить 6 місяців від дати виготовлення на упаковці.

СПОЖИВАННЯ:

Приблизно 0,1-0,12 кг / м (при фарбуванні двічі). Для точного визначення рекомендується проводити випробування на заданій поверхні.

УПАКОВКА:

Бутилка 0,5 кг, відро 4 кг. 

СКЛАД:

Суміш води, стирольно-акрилової дисперсії, абсорбера ультрафіолетових променів, біоцидів та загусників.