Фарба акрилова MajsterFarba Akrylowa

Технічна картка

Повна інформація про фарбу

Фарба акрилова

Фарба акрилова MajsterFarba Akrylowa призначена для виготовлення декоративних і реставраційних малярних покриттів на зовнішніх поверхнях будинків. Створює на поверхні, що фарбується кольорове, матове покриття, що володіє високою стійкістю до стирання і впливу змінних погодних умов. Використання в продукті біоцидних добавок значно зменшує ризик появи біологічного ураження готового фарбового покриття. Чудово підходить для першого фарбування і ремонтних робіт. Фарба може застосовуватися на таких поверхнях як: тонкошарові штукатурки (мінеральні, полімерні, полімерно- мінеральні, за винятком силікатних), бетон, цементні, вапняно-цементні, вапняні штукатурки і т.п. Її можна використовувати також для реставраційної фарбування вже існуючих малярних покриттів такого ж типу.

Особливості фарби

Біоохорона

Біо захист

стійка до стирання

Стійка до стирання

пензем чи валиком

Пензликом чи валиком

дворазове малювання

Дворазове малювання

для зовнішніх робіт

Для зовнішніх робіт

вибір кольорів

Широкий вибір кольорів

ПІДГОТОВКА ФАРБИ:

Приготування продукту: Упаковка містить готовий продукт. Безпосередньо перед використанням весь вміст упаковки слід дуже ретельно перемішати за допомогою змішувача / низькооборотної дрилі з мішалкою до отримання однорідної консистенції. При необхідності розвести невеликою кількістю чистої води (макс. 5% обсягу упаковки). Кількість води, що додається має бути однаковим для кожної упаковки.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Фарбу наносити на підготовлену і висушене основу двома шарами за допомогою кисті або малярного валика. Після нанесення першого шару зачекати поки фарба висохне. Інтенсивні кольори з великим насиченням відтінку з урахуванням їх властивостей не завжди рівномірно покривають поверхню, тому може виникнути необхідність нанести ще один додатковий шар. Період висихання при оптимальних погодних умовах (при відносній вологості повітря 60% і температурі повітря + 20 ° C) становить мінімум 3 години. Наступний шар фарби наносити тільки після висихання попереднього шару. При висиханні в оптимальних умовах повне затвердіння виготовленого покриття відбувається через          24 години з моменту нанесення.

Фарба набуває свої повні технічні параметри через 24 дні після нанесення. Неправильна підготовка основи може в крайніх випадках привести до зниження міцності фарби і навіть її відшарування. 

ВИКОНАВЧІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Поверхня повинна бути міцною, рівною, сухою і чистою, без тріщин, очищеної від погіршують зчеплення матеріалів (пил, жир, бітум) і не схильною до біологічного і хімічного ураження. Основи зі слабкою адгезією, відшарування  штукатурки і старі шари фарби слід видалити. Процес підготовки, нанесення і висихання фарби повинен проходить в суху погоду при температурі повітря і підстави від +5 ° C до + 25 ° C. Малярські роботи слід проводити на поверхнях, несхильних прямого впливу сонячних променів. Низька температура, підвищена вологість, відсутність необхідної циркуляції повітря і шорстка структура підстави значно збільшують час висихання фарби. Після нанесення свіжого  шару слід оберігати його до моменту повного висихання від атмосферних опадів і впливу температури нижче + 5 ° C. Роботи на стіні, що утворює одну площину, слід зробити в один захід, без перерв, методом «мокре на мокре», використовуючи матеріал з однієї виробничої партії. Перерви в фарбуванні слід запланувати заздалегідь в місцях, в яких з’єднання будуть мало помітними. Неправильне нанесення може привести до виникнення колірних відмінностей на помальованих поверхнях.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Фарбу зберігати в щільно закритій упаковці в температурі від + 5 ° C до + 25 ° C. Захищати від надмірного нагрівання і морозу. Термін придатності суміші становить 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. 

СПОЖИВАННЯ:

Витрата залежить від методу фарбування, а також від типу, вологоємності і фактури підстави. Для точного визначення витрати вироби рекомендується проведення тестів на даному підставі. Залежно від основи витрата складає від 0,2 до 0,3 кг / м² при дворазовому нанесенні.

УПАКОВКА:

Відро: 6кг, 12кг, 24кг .

СКЛАД:
Акрилова фарба MajsterFarba складається з стирольно-акрилової дисперсії, модифікованих добавок, мінеральних наповнювачів, пігментів і біоцидів.